
Het is niet alleen nog maar hip om te pauzeren van alles, het is broodnodig. Met een maatschappij waarin we 24/7 alles tot onze beschikking hebben, is het goed om te zeggen: IK PAS!
Dus, IkPas! En dat deed ik al meerdere keren de voorbije jaren.
Mijn naam is Brigitte, 58 jaar en zó blij met deze pauzes.
Na een pauze juni, ben ik ook in juli opnieuw gaan meedoen met deze challenge. En ik kan je zeggen dat het tot nog toe heel veel voordelen oplevert. Ik voel me fitter, sta gemakkelijker op ’s ochtends en onthoud beter. En natuurlijk gaat mijn gezondheid me aan het hart. Letterlijk wel te verstaan. Mijn hart slaat met enige regelmaat op hol, onregelmatig. Niet ernstig maar wel heel vervelend. De alcoholpauze is heel erg welkom, want ik kwam erachter dat de wijntjes in het weekend m’n hartritme triggeren.
Als je, net als ik, in je vakantie graag een alcoholische versnapering wil terwijl je een terrasje aandoet zul je versteld staan van de hoeveelheid alcoholvrije drankjes. En dat is heerlijk. Nou moet ik nog even wachten op m’n vakantie, maar in aanloop kocht ik alvast allerlei AV-drankjes om uit te proberen.
Een favoriet om te maken is de alcoholvrije Mojito. Men neme sprite of ginger ale, spa rood (of je hebt zo’n apparaat thuis waar je zelf koolzuur in het water doet), ijklontjes, limoensap en schijfjes en suiker. Garneren met muntblaadjes en klaar. Lekker koud serveren en genieten.
Wat je ook doet qua alcoholvrije drankjes, een dik applaus voor jezelf.
Goed bezig! Ben vooral heel trots op jezelf en besluit elke dag opnieuw dat JIJ de moeite waard bent.
Liefs en een alcoholvrije zomergroet,
Brigitte
298.000
deelnemers gingen je voor